Vytinti kumpiai, dešros

Vytintas natūralus jautienos kumpis

Vytintas natūralus jautienos kumpis – tai visiškai natūralus, be jokių priedų ir konservantų vytintas jautienos kumpis. Vytintas mažiausiai 12 mėnesių. Šis kumpis turi būtiną Gran Reserva I.G.P. (Protected Geographical Indications).

Chorizo iberico bellota premium dešra

Chorizo iberico bellota premium dešra – ši “Chorizo” dešra pagaminta iš Iberijos kiaulių, pagal senas tradicijas, naudojant švelnias paprika, kurios suteikia lengvą aštrumo skonį. Iberijos kiaulės auga visiškai natūraliai, minta gilėmis ir miško aromatinėmis žolėmis.

Platinium Serrano kumpis

Platinium Serrano kumpis – Ispaniškas Jamon Serrano kumpis vytintas 18 mėn. Pjaustomi blokai arba su pilna koja arba petukas su kaulu.

Iberico Cebo kumpis

Iberico Cebo kumpis – Iberijos kiaulės Ispaniškas kumpis, vytintas 18 mėn. Pjaustomi blokai arba pilna koja arba petukas su kaulu.

Chorizo Barbecue dešrelės

Chorizo Barbecue dešrelės – tradicinės Ispaniškos chorizo barbecue dešrelės subtilaus aštrumo, puikiai tiks tiek kepti gamtoje ant laužo, tiek namuose keptuvėje.

Fuetos

Fuetos – tai plona, sudžiovinta kiaulienos žarnose, Katalonų kiaulienos dešra. Fuetos yra įvairių skonių, svogūnų, česnakų, baltojo pelėsio, juodųjų pipirų.

Salami dešros

Salami dešros – kieta dešra, susidedanti iš fermentuotos ir ore džiovinamos mėsos. Yra tradicinė Salami, su žolelėmis, pikantiška, su baltuoju pelėsiu.

Užsakymai, konsultacijos tel. nr. +370 69660061

Ar jums yra 20 metų? Kad galėtumėte matyti svetainę - Jūs privalote būti 20-ies metų arba vyresni.
lt_LT