Susipažinkite su Meat PointGurmaniško maisto erdvė!


Parduotuvėlė The Meat Point gimė iš meilės maistui , atostogoms ir noro mėgautis Viduržemio jūros regiono autentiškais skoniais ištisus metus. Savo klientams norime pasiūlyti tik kokybiškus ir kuo įvairesnių skonių produktus. The Meat Point parduotuvėlėje savo skonį patenkins kiekvienas klientas. Mūsų krautuvėje rasite platų gėrybių pasirinkimą - ispaniškų Jamon Serrano kumpių, japoniškos „Kobe“ ir australietiškos „Wagyu“ jautienos, tikros „Matje“ silkės, olandiškų Gouda, kietųjų ožkos, su trumais sūrių, ispaniškų skrudintų migdolų, labai didelį alyvuogių pasirinkimą, įvairių padažų ir užtepėlių, prancūziško Foie Gras, tik mūsų parduotuvėlei specialiai atrinktų vynų ir šampanų. Visi mūsų produktai yra kruopščiai atrenkami ir atkeliauja iš pripažintų Viduržemio jūros regiono šeimos verslų, kurių produkcija yra užauginta ir pagaminta puoselėjant kartų tradicijas.


Kumpiai ir kiti vytinti produktai

Mes galime pasiūlyti platų vytintų kumpių, dešryčių ir kitos vytintos produkcijos pasirinkimą. Jamon Serrano ir Jamon Iberico mus pasiekia iš gilias tradicijas turinčio Jamondor šeimos verslo Valencijos regione, kurie turi sertifikaciją iš Consorcio dėl Jamon Serrano Espanol bei yra laimėję pripažinimą tarptautinėse parodose. Galime Jums pasiūlyti saliami, chorizo dešras, vytintą 100 % jautienos kumpį, pikantiškas chorizo dešreles, fuet įvairių skonių dešryčių, vytintas kiaulienos kojas ir petukus (su kaulu).

Sūrių pasirinkimas

The Meat Point parduotuvėleje didelis sūrių pasirinkimas. Savo mėgstamą sūrį atras kiekvienas klientas. Prancūziški, olandiški, angliški, ispaniški, itališki, karvės, ožkos, avies ar buivolės pieno, brandinti kieti, ar švieži minkšti sūriai puikiai dera su čatniais, vaisių pyragais ar sardinietiška duonele.

Aplankykite mus

Kviečiame apsilankyti The Meat Point parduotuvėlėje, kur rasite aukščiausios kokybės skanėstų, gurmaniškų dovanų draugams, paruoštų gurmaniškų rinkinių kolegoms ar netikėtai užsukusiems svečiams pavaišinti.

Užsakymai, konsultacijos tel. nr. +370 69660061

Ar jums yra 20 metų? Kad galėtumėte matyti svetainę - Jūs privalote būti 20-ies metų arba vyresni.